Przedostatni event Michała Wawrzyniaka | Kalisz, 15-17 IX 2017


Wspaniała kariera bez utraty duszy?!


Dorosłość i życie weryfikują nasze pasje i marzenia z młodości. To gorzkie i nieprzyjemne doświadczenia. Co zrobić, żeby bez utraty duszy godnie zarabiać, czuć satysfakcję i spełniać się zawodowo? Niezależnie od roli - pracownika, szefa czy wolnego strzelca.


Czego się nauczysz na szkoleniu?

Każdy na ścieżce kariery

spotyka się z podobnymi problemami:


Zobacz, jak Michał Wawrzyniak zapowiada ten event:

Przyjedź na jeden z ostatnich eventów Michała Wawrzyniaka!

Rezerwuję swoje miejsce!

Kalisz, 15-17 września 2017

Czego nauczysz się na trzydniowym evencie?

Praca to co najmniej 1/3 naszego życia. Ogromną stratą czasu jest każdy przepracowany dzień, który nie prowadzi nas o kilka kroków dalej na ścieżce kariery. Każdy z nas ma aspiracje, marzenia i oczekiwania wobec swojej kariery. Jednak regularne kompromisy i „życie” utrudniają nam sięganie po to, czego pragniemy. Czas zaplanować swoją karierę, aby w każdym momencie wiedzieć, co i jak zrobić. Dzięki temu, każdy Twój ruch, przybliży Cię do ostatecznego celu!

Jak wytyczyć swoją ścieżkę kariery?
Jak przebić szklany sufit zarobków i awansów?
Dlaczego ludzie nie robią kariery?
Dlaczego bycie niezastąpionym to BŁĄD?
8 ścieżek realizacji kariery

Świat wymaga ich od nas codziennie, a nasza kariera jest oparta o to, aby je generować. Nie oszukujmy się, każdy ma swoje górki i dołki, jeżeli chodzi o dostarczanie efektów. W zalewie codziennych obowiązków, trudnych decyzji, mnóstwa targetów i wskaźników do osiągnięcia, bywa ciężko ciągle podnosić swoje standardy. Na szczęście istnieją sposoby, pomagające codziennie dbać o efekty, których oczekują od nas inni oraz my sami!

Schemat 3 celów dziennie, zwielokratniające skuteczność.
Jak pokazywać swoje efekty i promować siebie?
Trudne rozmowy i tematy tabu w firmie.
Co zrobić, kiedy ilość pracy Cię przytłacza?
W jaki sposób układać swoją pracę i obowiązki?

Kto nie chciałby czuć bezpieczeństwa i pewności na każdym kroku swojej ścieżki kariery? W niepewnym świecie biznesu, takie poczucie to niesamowity komfort. Zazwyczaj słyszymy o tym tylko legendy! A może da się przekuć te legendy w prawdziwą opowieść? Kiedy swoją karierę zbudujesz na silnych fundamentach, niezależnie od pogody na rynku, będzie ona silną, niewzruszoną budowlą. Oczywiście kosztuje to więcej pracy, ale pomyśl tylko czy Twój spokój ducha jest tego wart?!

SPRZEDAŻ - każdy musi to robić! Codziennie!
W jaki sposób mieć własny, dochodowy projekt?
Różne stopnie odpowiedzialności i zaangażowanie w biznesie.

Chociaż każdy ma swoje lepsze i gorsze chwile, nie ma dobrej wymówki na te drugie. Gorszy dzień może kosztować Cię dużo pieniędzy… których nigdy nie zobaczysz. Albo awans. Dlatego tak istotne w budowaniu swojej kariery są STABILNOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ. Jednorazowy strzał jest w zasięgu każdego, to fart. Co możesz zrobić, żeby utrzymać najwyższą formę przez cały czas i zawsze mieć asa w rękawie?

Nawyki, bez których praca staje się chaosem.
Jakie współczynniki musisz monitorować?
Schematy i checklisty - każdy musi je mieć!
Najlepsza metoda na awans lub wejście na wyższy poziom.
Planowanie swojej pracy na co dzień.

Zobacz wrażenia uczestników poprzedniego eventu!

Filar1 - Egzystencja

Nieważne czy jesteś CEO, managerem czy szeregowym pracownikiem. Musisz być LIDEREM, aby nie zostać rozdeptanym przez innych. Poważnie! Umiejętności przywódcze są ważne na każdym szczeblu hierarchii. To jedyny sposób, aby zapracować na awans, współtworzyć rewelacyjny zespół i co najważniejsze, MIEĆ WPŁYW NA SWOJE ŻYCIE. Inaczej to inni będą decydowali, jak potoczy się Twoja kariera. Nie chcesz tego, prawda?

RGB - 3 poziomy przywództwa.
Umiejętności niezbędne do tworzenia efektywnego zespołu.
Cechy prawdziwych liderów.
Najczęstsze przyczyny, dla których ludzie odpadają z zespołów.
Relacje w zespole - jak je pielęgnować?

To słowo dla wielu osób brzmi niemal jak UTOPIA. Kiedy z domu do pracy przemieszczasz się na pamięć, a każde zadanie wykonujesz rutynowo, w pewnym momencie dotkliwie to odczujesz. Nie możesz więc pominąć tego elementu przy planowaniu i realizowaniu swojej kariery. Musisz dowiedzieć się, jak monetyzować ją w Twoim przypadku, znać prawdziwe źródło Twojej satysfakcji oraz wiedzieć, kiedy pójść na kompromis. Czy istnieje inna, sensowna droga, którą chcielibyśmy podążać?

W jaki sposób możesz zmonetyzować swoją pasję?
Kiedy odpuścić pasję na rzecz pieniędzy?
Jakie kompromisy mogą Cię kusić po drodze?
Co daje nam satysfakcję i spełnienie?

Kiedy jest ich dużo, czujemy się fatalnie. Ich brak to również niepokojący sygnał… Są nieuniknione, ale nikt nie chce ich popełnić. O co więc chodzi? Jak radzić sobie z tym ciężarem i stresem? No i jak wyciągnąć z tego naprawdę dobrą lekcję, aby nigdy nie popełniać tego samego błędu dwukrotnie? Zrozumienie tych aspektów pozwoli Ci postawić milowe kroki na ścieżce kariery!

Jak radzić sobie z tym bolesnym, ale nieodłącznym elementem kariery?
Co Twoje błędy mówią o Tobie i jakie wnioski możesz z nich wyciągnąć?
Dlaczego brak błędów może być złym znakiem?
Czy warto unikać błędów na swojej drodze?

Wypalenie dosięga każdego. Jest jak pożar. Wywołany niewinną iskrą, błyskawicznie trawi cała naszą motywację i chęć do działania. Ale zanim to nastąpi, pojawia się wiele syndromów, dzięki którym możesz zauważyć niebezpieczeństwo i zareagować. To odwracalny proces. A profilaktyka jest przyjemniejsza niż Ci się wydaje, potrzebujesz po prostu odpowiednich nawyków, które każdego dnia naładują Twoją baterię!

Po czym poznać wypalenie i jak odwrócić ten proces?
Granice Twojej wydajności.
Jak zadbać o sen i regenerację?
Skupienie i koncentracja - jak je ćwiczyć?
Kiedy przyspieszyć, a kiedy zwolnić?

Zobacz wrażenia uczestników poprzedniego eventu!

Filar2 - Szczęście

To najbardziej wyczekiwany event 2017!

W tym roku Michał Wawrzyiak poprowadzi jeszcze 2 eventy. Ten jest najbardziej wyczekiwanym. Kup swój bilet zanim zabraknie miejsc!

PROWADZI: Michał Wawrzyniak


Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor dwóch bestsellerowych książek: HejtoHolik i Nie Interesuje Mnie Bycie Zwykłym Człowiekiem oraz super bestsellera Guru Kultu..ry. Inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay.


Od blisko 10 lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.

Dlaczego trudno będzie Ci znaleźć inne miejsce, gdzie zdobędziesz tak cenną wiedzę?!

Ikona doswiadczenie

Doświadczenie

Od wielu lat jako Mentor i Ekspert Michał doradza swoim klientom, w jaki sposób kierować ich biznesami oraz karierami. Dla wielu z nich to wielokrotnie większe zarobki i satysfakcja!

Ikona dane

Baza danych

Niemal 10 lat prowadzenia MentalWay oraz kilkanaście lat spędzonych w innych branżach to potężna ilość danych, schematów i zależności, które Michał poznał. Kiedy je zrozumiesz, podejmiesz lepsze decyzje.

Ikona historia

Osobista historia

W swojej karierze Michał zmieniał branże, charakter pracy i stanowiska wielokrotnie. Za każdym razem wspinając się na wyższe poziomy.
Ikona podejście

Podejście do ludzi

Nadrzędny cel wszystkiego, co robimy w MentalWay to efekty naszych klientów. Na Filarze 3, 100% czasu i uwagi Michała będzie skierowanych na grupę. Aby każdy wyszedł z planem działania!

Ikona skuteczność

Skuteczność

Unikalny styl oraz talent Michała do dzielenia się wiedzą sprawia, że uczestnicy eventów mają EFEKTY. 3 dni na jednej sali, poświęcone karierze, to więcej niż miesiące samodzielnej pracy!

Ikona innowator

Innowator

Od zawsze Michał błyskawicznie adaptuje się do zmian rynku i znajduje możliwości tam, gdzie inni ich nie widzą. Ten punkt widzenia pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję o kilka kroków!
Zarezerwuj swoje miejsce na
JEDYNEJ edycji tego szkolenia!

406 MIEJSC NA SALI

Każdy z 4 eventów pomieści 406 osób. W zależności, od pakietu, jaki wybierzesz otrzymasz różny zestaw dodatków i inne miejsce na sali.

Plan sali

Wybierz swój pakiet i dołącz do nas na evencie!

GENERAL

1100 PLN

opis

 • Góra audytoriumPREMIUM

1500 PLN

OPIS

 • Środek audytoriumVIP

2000 PLN

OPIS

 • Strefa VIPPLATINUM

3000 PLN

OPIS

 • Strefa platinumDIAMOND

4000 PLN

OPIS

 • Pierwszy rządPo kliknięciu przycisku, przeniesiemy Cię do sklepu MentalWay, gdzie sfinalizujesz swój zakup.

Dowiedz się więcej o każdym elemencie swojego pakietu 360o!


Pakiet 360o powstał, aby zmaksymalizować Twoją pewność osiągnięcia rezultatów. Oprócz udziału w evencie otrzymujesz także mnóstwo dodatkowej pomocy i materiałów. To wszystko sprawi, że osiągnięcie celów, związanych z karierą będzie na wyciągnięcie Twojej ręki! Możemy dać Ci 99%, jednak najważniejszy 1% to Twoje działanie!


VOD
Pre event i post event survey

Do każdego szkolenia przygotujemy ankiety, które pomogą Ci realnie zmierzyć Twój progres. Pytania sprawią, że sprecyzujesz z czym dokładnie w danej chwili się mierzysz i czego chcesz się nauczyć. Wyznaczysz sobie cele i podsumujesz ich realizacje.

 • Przed szkoleniem przygotowujesz umysł i wyznaczasz precyzyjny cel do osiągnięcia.
 • Znajdujesz swoje wyzwania i problemy do rozwiązania.
 • Mierzysz swoje postępy.
 • Widzisz zmiany, jakie zachodzą w Twojej mentalności i umiejętnościach.
 • Porównujesz z łatwością stan przed i po.
 • Sprawdzasz, czego faktycznie się uczysz i w jakim czasie.
 • Gromadzisz bezcenną bazę danych o sobie.
 • Po roku nauki zyskujesz nieprawdopodobną ilość dodatkowych wniosków!
 • Pomagasz nam analizować i doprecyzować wnioski, z których korzystają wszyscy!
VOD
Udział w evencie

Fizyczne szkolenie to jedyne w swoim rodzaju przeżycie, które dostarcza ogromną ilość wiedzy, doprawionej odpowiednią dawką humoru, show i niepowtarzalnego stylu Michała Wawrzyniaka. Trzy dni na sali szkoleniowej to czas intensywnej nauki. Wnioski wyciągnięte z eventu są o wiele mocniejsze niż jakakolwiek inna forma nauki.

 • Fizyczne doświadczenie dające maksymalną ilość stymulantów dla mózgu.
 • Interakcja z prowadzącym i uczestnikami szkolenia.
 • Możliwość zadawania pytań i doprecyzowania wniosków.
 • Całkowite skupienie, bez rozpraszaczy.
 • Nauka w niesamowitej atmosferze i grupie podobnych osób.
 • Wiedza przekazywana w sposób łatwy do zrozumienia.
 • Dodatkowe warstwy humoru, show i historii ułatwiające zapamiętywanie.
VOD
Udział w module NIGHT

Dodatkowy moduł pełen ćwiczeń i uzupełniającej wiedzy prowadzony przez MentalWay Crew rozszerzy Twoją wiedzę wyniesioną z eventu. To ekskluzywny fragment wiedzy, niedostępy później na VOD!

 • Zyskujesz dodatkową wiedzę, niedostępną podczas szkolenia.
 • Doświadczasz zupełnie innego rodzaj interakcji z Team’em.
 • Intensywnie ćwiczysz.
 • Uzupełniasz wiedzę ze szkolenia dodatkowymi perspektywami.
VOD
Miejsce na sali | Wybór miejsca | Imienne miejsce

W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu (General, Premium, VIP, Platinum, Diamond) usiądziesz w odpowiednim sektorze na sali. Im bliżej tym większa energia i mocniejsze wrażenia.

VOD
Zapis VOD z eventu

To zapis całości szkolenia, który udostępniamy na całe 365 dni! Dzięki temu możesz w każdej chwili wrócić do dowolnego momentu i odtwarzać całość nieskończoną ilość razy. Dzięki powtórzeniu szkolenia utrwalisz swoją wiedzę i uzupełnisz o nowe wnioski, których często za pierwszym razem nie wyłapiesz.

 • 3 dni szkolenia podzielone na 9 modułów.
 • Każde szkolenie to ok 15h wideo w jakości HD!
 • Materiał podzielony na krótkie filmy, które łatwo i szybko przyswoisz.
 • 365 dni dostępu.
 • Nielimitowana ilość powtórzeń materiału.
 • Dostęp online – oglądasz z dowolnego miejsca.
 • Oglądasz kiedy chcesz i jak dużo chcesz.
 • Każde powtórzenie to nowe wnioski i głębsze zrozumienie materiału
 • Za każdym razem gdy oglądasz skupiasz się na nowym wyzwaniu i wyciągasz nowe wnioski.
 • Zawsze masz dostęp do wiedzy.
 • Platforma VOD zapamięta Twój postęp i odtworzy materiał tam, gdzie ostatnio skończyłeś.
VOD
Zapis MP3 ze szkolenia

To zupełna NOWOŚĆ! Teraz szkolenia możesz mieć zawsze przy sobie, niezależnie od dostępu do Internetu, dzięki plikom mp3. Podzielone na krótkie fragmenty dadzą Ci możliwość wyciskania swojego czasu na maksa.

 • Pobierasz na swoje urządzenia.
 • Słuchasz, kiedy chcesz: w drodze do pracy, podczas prac domowych, na wakacjach.
 • Zabierasz ze sobą wszędzie, dokądkolwiek zechcesz.
 • Wykorzystujesz każdą wolną chwilę na naukę.
 • Dostęp do szkoleń bez Internetu.
 • Nasycasz się wiedzą w tle innych czynności.
 • Powtarzasz nieskończoną ilość razy.
 • Wiedza dostępna dla Ciebie na zawsze!
 • Mega wygodna forma rozwoju.
VOD
Zeszyt ćwieczeń (online lub drukowany)

To doskonała forma nauki, która zmienia oblicze rozwoju osobistego. Wyselekcjonowane techniki i ćwiczenia, podzielone na precyzyjne etapy, pomagają skutecznie zastosować wiedzę ze szkolenia i pójść jeszcze dalej. Skrypt do eventu zapewnia 90 dni codziennych, krótki ćwiczeń, które wzmocnią Twoje efekty!

 • 10 wyselekcjonowanych ze szkolenia etapów.
 • 90-dniowa ścieżka rozwoju do eventu.
 • Konkretne instrukcje wdrażania wiedzy w działanie.
 • Dostęp online - wypełniasz, kiedy chcesz.
 • Rozwijasz się krok po kroku, bez wahania, co po kolei robić.
 • Skupienie na jednym elemencie naraz pozwala lepiej go zrozumieć i wykorzystać.
 • Mnóstwo ćwiczeń, które nauczą Cię praktycznego stosowania wiedzy.
 • Wytworzysz nowe nawyki, które non stop będą zbliżały Cię do celu.
 • Pytania coachingowe dające Ci nowe perspektywy.
 • Wyciągasz własne wnioski, najbliższe Twojej sytuacji i potrzebom.
 • Ciągłe monitorowanie postępów.
 • Nie tracisz czasu, kasy ani energii na próby i błędy.
VOD
Q/A - praca w grupach

To kolejna nowość, którą wprowadzamy w tym roku! Kilka razy dziennie spotkamy się w grupach, by podsumować, czego się nauczyliśmy. Wymiana wniosków i punktów widzenia utrwali Twoją wiedzę i rozszerzy Twoje zrozumienie tematu.

 • Utrwalasz wnioski ze szkolenia.
 • Doprecyzowujesz swoje wnioski.
 • Zyskujesz dodatkowe punkty widzenia grupy.
 • Masz szansę zobaczyć szerszą perspektywa.
 • Podsumowujesz najważniejsze punkty modułu „na gorąco”.
 • Bezcenna wymiana wniosków i doświadczeń między uczestnikami.
 • Uczysz się wyciągania wniosków.
 • Nawiązujesz nowe relacje.
VOD
Fiszki (drukowane lub elektroniczne)

Redefiniujemy na nowo tą klasyczną formę nauki, wykorzystując ją dla stosowania wiedzy z naszych szkoleń. 120 technik w prostej i atrakcyjnej formie pobudzi Cię do codziennej inspiracji. Krótka chwila poświęcona każdego dnia skłoni Cię do bezcennej refleksji.

 • 120 technik wyselekcjonowanych ze szkolenia.
 • Maksymalna kondensacja tematu.
 • Wystarczy Ci nawet 1 minuta dziennie, aby poznać nową wiedzę!
 • Wygodne i łatwe w stosowaniu.
 • Możesz mieć je zawsze przy sobie – w domu, biurze czy w ulicznym korku.
 • Inspirujące cytaty, ćwiczenia i pytania coachingowe.
 • Nawyk dający codziennie świeże spojrzenie.
 • Proste i skuteczne metody działania.
 • Nowa metoda rozwoju osobistego.
VOD
Gadżety eventowe (koszulka, czapka, kubek)

Limitowane gadżety, to coś, dzięki czemu jeszcze lepiej nasycisz się tematem. Będziesz się inspirować dzięki wizualnym bodźcom i w każdej chwili możesz wrócić do wrażeń i emocji z eventu. Masz szansę zebrać całą kolekcję: koszulek, czapek i kubków.

 • Już podczas eventu możesz lepiej wejść się w klimat.
 • Podkreślą Twoja przynależność do grupy Mentalwayan.
 • Wyróżniasz się z tłumu.
 • Przypomnienie wiedzy i atmosfery po evencie.
 • Wizualne wspomaganie nauki na sali i w domu.
 • Gadżety zawsze przypomną ci o tym co dla Ciebie istotne ze szkolenia.
VOD
Chillout room

Wypoczynek i catering podczas przerw w ekskluzywnej grupie zmaksymalizuje Twoje zaangażowanie w event. Poświęcisz swoją uwagę całkowicie treści szkolenia, dodatkowo poznając w przerwach podobnych do siebie ludzi na wysokim poziomie zrozumienia.

 • Jesteś w ekskluzywnej grupie.
 • Zapewniasz sobie luksusowe warunki podczas przerw.
 • Nie musisz przejmować się przekąskami i napojami.
 • Regenerujesz się między modułami w miłej atmosferze.
 • Poznajesz podobnych do siebie ludzi na wysokim poziomie zrozumienia.
VOD
Konsultacja audio z Michałem Wawrzyniakiem po evencie

Wyjątkowa możliwość krótkiego coachingu po evencie to coś, czego nigdy wcześniej nie było! Masz niepowtarzalną okazję wyjaśnić wątpliwości, dopytać i przełożyć wiedzę na swój przykład pod nadzorem mentora.

 • Bezpośrednie przełożenie wiedzy ze szkolenia na Twój przykład.
 • Upewniasz się czy Twoje wnioski i plany są odpowiednie.
 • Wyższy poziom zrozumienia wiedzy.
 • Rozwijasz najważniejsze dla Ciebie wątki.
 • Wyciągasz dla siebie esencję eventu.
 • Pogłębiasz swoje wnioski i zrozumienie.
 • Możesz otrzymać precyzyjne kroki do zastosowania po szkoleniu.
 • Zadajesz pytania, które wyjaśnią wszelkie niejasności.
VOD

Logistyka

Godziny eventu

 • 1000 - 1150
 • Start: 1000
 • Ok. 1700

Kontakt

83480

Przeszkolonych osób

3

Napisane bestsellery

2902

Książek w bibliotece

3333

Godzin na scenie

Nie zwlekaj! Zarezerwuj miejsce, zanim ceny wzrosną lub zabraknie miejsc!